بودجه فناوری اطلاعات در المپیک ریو

بودجه فناوری اطلاعات در المپیک ریو

About the project

بر كسي پوشيده نيست كه پیشرفت‌های فناوری نقش مهمی در تحول المپیک ریو، چه در بهبود دقت و چه در افزایش عملکرد ورزشکاران دارد. البته به نظر مي‌رسد که تحول بعدی که تاثیر بیشتری دارد، استفاده از ترکیب انبوه حسگرها و آنالیزهای بیگ دیتا حاصل می‌شود.

 

کمیته سازماندهی المپیک ریو اعلام کرد که از کل بودجه 7.4 میلیاردی (2.25 میلیارد پوند) برای بازی‌های امسال، حدود 20درصد را برای اجرای فناوری اطلاعات و راهکارهای مخابراتی تخصیص داده است. حدود 250 شرکت از جمله آتوس، سیسکو، EMC، امگا، پاناسونیک، سامسونگ و سیمنتک، سطوح مختلف فناوری را برای ایجاد کل زیرساخت ارایه کرده‌اند. این کمیته همکاری نزدیکی با رگولاتور مخابراتی آناتل دارد تا باند طیف فرکانسی استفاده شده در بازی‌ها را مدیریت و کنترل کند.

المپیک و پارالمپیک مناسبت‌هایی برای معرفی فناوری با برند جدید نیست و نمی‌توان از آن به عنوان نمایشگاه استفاده کرد. با این حال، برخی فناوری‌ها از بازی‌های المپیک سال 2012 لندن پخته‌تر شده‌اند و برای اولین بار در برزیل آغاز به کار خواهند کرد. در حقیقت، فناوری دقت و قابلیت اطمینان به نتایج بازی‌های المپیک را به طرز قابل توجهی افزایش داده است.

درباره فنارا

اصول کاری فنارا برای خدمت به مشتریان:
  • خلق ارزش و ارائه خدمات ناب به مشتریان
  • ارتباط و تعامل سازنده با مشتریان
  • تلفیق توان خبرگان مجرب و اساتید دانشگاه
  • بهره‌گیری از متدولوژی‌ها و به‌روش‌های روز دنیا
  • بکارگیری برترین فناوری‌های روز دنیا
  • سازماندهي و اجرای مدل‌های مدیریتی بروز
شرکت فنارا با بیش از دو دهه تجربه كارشناسی و مدیریتی در توسعه و کاربرد فناوري اطلاعات و ارتباطات در سازمانهای بزرگ و کوچک در خدمت به صنایع مختلف کشور، قابليت عرضه خدمات در حوزه‌هاي متنوعي را دارد.

آخرین مقالات

تماس با ما

فنارا

پاسداران - بوستان سوم (پایین تر از برج سفید) پلاک 3 - واحد 5

تلفن: 22791540 - 87761969

دورنگار: 89774672

رایانامه: info [at] fanaraco [dot] com

درخواست همکاری:

jobcvs1389 [at] gmail [dot] com

شبکه های اجتماعی

اشتراک در خبرنامه: