درباره ما

درباره ما

 

امروزه فناوري اطلاعات يکي از مهمترين بخش‌هاي زيرساختي سازمان‌ها است بطوريکه بسياري از سازمان‌ها قبل از شکل‌گيري و در مراحل اوليه زيرساخت فناوري اطلاعات خود را ايجاد مي کنند. از سوي ديگر کمتر سازماني را مي توان يافت که از اين فناوري استفاده نکند و بهره نبرد. علاوه بر اين در بازار رقابتي امروز بسياري از سازمان ها و شرکت ها مزيت رقابتي خود را بر فناوري اطلاعات قرار مي دهند.

در اين شرايط و به منظور پوشش نيازهاي موسسات، سازمانها و شرکتها به اين فناوري ارزنده، شرکت فنارا در سال 1388 و پس از بیش از 10 سال از فعالیت در بازار بصورت این شرکت، بنيان گذاشته شده است تا کمک کند از آن به بهترين نحو استفاده شود. فنارا بر آنست که با بهره گيري از توان فني و مهندسي و تيم مديريتي خود، خدماتي شايسته مشتريان گرامي ارائه نمايد.

در اين راستا شرکت اصول و ارزش‌هاي خود را بر خلق ارزش براي مشتريان، مشتري مداري و توسعه سازماني بنا نهاده است.

فنارا، در این سالها تلاش کرده است تا با سازماندهي توان کارشناسي خود در قالب گروه‌هاي تخصصي، در حوزه‌هاي مختلف کاري و اجراي مدل‌هاي مديريتي خبرگان امر را گردآورده و براي حل مسائل مشتريان و ارائه خدمات شايسته به آنها سازماندهي نمايد. 

شرکت فنارا برپايه بیش از دو دهه تجربه كارشناسان خود در صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات قابليت عرضه خدمات در حوزه‌هاي متنوعي را دارد.

مطالب دیگر این دسته: « دعوت به همکاری

درباره فنارا

اصول کاری فنارا برای خدمت به مشتریان:
  • خلق ارزش و ارائه خدمات ناب به مشتریان
  • ارتباط و تعامل سازنده با مشتریان
  • تلفیق توان خبرگان مجرب و اساتید دانشگاه
  • بهره‌گیری از متدولوژی‌ها و به‌روش‌های روز دنیا
  • بکارگیری برترین فناوری‌های روز دنیا
  • سازماندهي و اجرای مدل‌های مدیریتی بروز
شرکت فنارا با بیش از دو دهه تجربه كارشناسی و مدیریتی در توسعه و کاربرد فناوري اطلاعات و ارتباطات در سازمانهای بزرگ و کوچک در خدمت به صنایع مختلف کشور، قابليت عرضه خدمات در حوزه‌هاي متنوعي را دارد.

آخرین مقالات

تماس با ما

فنارا

پاسداران - بوستان سوم (پایین تر از برج سفید) پلاک 3 - واحد 5

تلفن: 22791540 - 87761969

دورنگار: 89774672

رایانامه: info [at] fanaraco [dot] com

درخواست همکاری:

jobcvs1389 [at] gmail [dot] com

شبکه های اجتماعی

اشتراک در خبرنامه: